.

.

CamelBak еди Деца 12oz Шише (Укинати Стилови)

CamelBak еди Деца 12oz Шише (Укинати Стилови)

DEN 2352.00

Износ
Во продавницата.

Camel Bak ЕДИ Дете Шише за Вода : 0.4 Литар, Виолетова Срца.BPA-Free, дамка, отпорни и вкус-слободен Tritan.Дете-големина, забавно и лесно да се чисти, ова шише е подготвена за било авантура.Не е за деца под 3 години.Camel Bak ", Доби Вашиот Bak" Гаранција : Ако ние изграден тоа, ние ќе Bak со нашите доживотна гаранција.Само Правото Залак : Комбинирање на патентиран Camel Bak Голем Залак Вентил со матични цевка and shut-оф вентил, овој кој се одвојува еден-парче компонента е едноставен за деца да се користи и едноставен за родителите да се исчисти.Никогаш не се Истури : Лесно за мали прсти да работат, умен капа завртува отвори на допир на копче.Безбедно и Лесно : Поедноставена матични и слама се на детето безбедно сепак лесно да се отстрани за чистење.Сите делови се во машина за миење садови безбедно.Camel Bak еди Деца .4 L Задржи вашето дете хидрирани и здрава со Camelbak Дете еди.Ова .4 L шише е BPA и дамка слободни Земе тоа каде и да одите, на секоја авантура.Карактеристики : Со залак само право : ги комбинира патентиран Camel Bak Голем Залак Вентил со матични цевка and shut-оф вентил, едно парче компонента е едноставен за деца да се користи и едноставен за родителите да се исчисти.Лесен за мали прсти да работат, капа flips, отворен, со допир на едно копче.Безбедно и Лесно : Поедноставена матични и слама се на детето безбедно сепак лесно да се отстрани за чистење.Сите делови се во машина за миење садови безбедно.За деца од 3 години и постари Направени на BPA-Free, дамка, отпорни и вкус-слободен Tritan.Camel Bak, Доби Вашиот Bak Гаранција : Ако ние изграден тоа, ние ќе Bak со нашите доживотна гаранција.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите