.

.

Универзална 14 Инчен Мобилен Телефон 3D Екран Зголемувачот, Стигнале со Висока Дефиниција Екран Засилувач Заградата Зголемена Проширувач за Мобилен Телефон Затвор?

Универзална 14 Инчен Мобилен Телефон 3D Екран Зголемувачот, Стигнале со Висока Дефиниција Екран Засилувач Заградата

DEN 1821.60

Износ
Во продавницата.

ПОДОБРО ГЛЕДАЊЕ ИСКУСТВО - High-definition визија,заштита од радијација,Без Напојување,3 D визуелни уживање,да се спречи визуелна замор.14 големина мобилен телефон екран виткање видео заградата.ПРЕНОСЛИВ Производ големина : 21*од 30 cm.Големина на екранот : 14 inches Compatible со : сите мобилен телефон.Answer : ___________________________ Note : -не користете тешко избрише нула објективот, кога не е во употреба, ве молиме користете мека крпа за заштита на леќите.-Го прилагодите растојанието од мобилен телефон рамка за леќа и агол, се приспособат на фокусна должина на леќите агол, со цел да се постигне најдобар поглед и оптимално засилување ефект.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите