.

.

10 Компјутери Chiffon Коса Scrunchies MGPFERD Ретро Обоена Зајакот Ушите, Косата Врски Еластична венчиња за Коса Јажиња конска опашка Носителот

10 Компјутери Chiffon Коса Scrunchies MGPFERD Ретро Обоена Зајакот Ушите, Косата Врски Еластична венчиња за

DEN 156.00

Износ
Во продавницата.

Два вида на косата scrunchies ги задоволи вашиот избор разновидност, слободно да се комбинираат според вашата фризура, ретро стил и елегантен темперамент.Овие коса scrunchies се толку меки, кожни-friendly се чувствуваат, да се обезбеди дека косата не е лесно да се оштетат.Овие венчиња се дизајнирани од страна на chiffon флорални и големината се за 4in и 7in.Можете да го носат овие коса scrunchies посетување на спортски, make up, канцеларија, училиште, патување.Убаво коса scrunchies се најжешките подароци за жени и девојки, како Прекрасен Подарок во Роденден, Божиќ, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Нова Година е Ден.Тие можат да одговараат за дебели или тенки влакна, права или кадрава коса. 10 Pcs ретро коса scrunchies, се со ретро модели, може да се користи во различни места.Не само за дневно-употреба, но забава, спортски и патување.Напомена ве Молиме да бидете внимателни да не ги споделите со вашите убави деца јадат it The материјал е мек, премногу тешко притисне или влечат ќе штета на product Intimate По-продажбата на Услугата, Ако има било какви прашања, на вашата Коса врски, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе го реши вашиот проблем во прв пат!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите