.

.

Металик Шари Модел Круг Ткаенината Коса Прстени Црна и Златна Еластична Коса Врски конска опашка Носителот Пролет Затворач Заврши конска опашка Маска за Коса Клип

Металик Шари Модел Круг Ткаенината Коса Прстени Црна и Златна Еластична Коса Врски конска опашка Носителот

DEN 688.80

Износ
Во продавницата.

Издржливи : направен од висок квалитет смола материјали.Дијаметар : 1.42 инчи.Останете добро во вашата коса,лесни,направете ја вашата коса изгледаат стилски!.Погоден : тоа може да одговара на различни стилови на косата добро, права или кадрава коса, долга или кратка коса, густа или тенка коса, погоден за конска опашка, hairdos и така натаму.Пакетот вклучува : 1pcs злато коса врски и 1pcs сребро коса врски.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите