.

.

Grandiy Вратата Зависи Само Блиску Кујна Шарки за Мебел со Тапацир,2.171.38 инчен

Grandiy Вратата Зависи Само Блиску Кујна Шарки за Мебел со Тапацир,2.171.38 инчен

DEN 1864.80

Износ
Во продавницата.

Пакет : 1 компјутер.Материјал : цинк легура.Производ Големина : Ширевте должина и ширина е за 2.17*1.38 инчен, затворен должина и ширина е за 1.38*1.18 инчен, грешка е за 0.39 инч.Монтажни зглоб, што се користи за вратата која треба да биде обоен.Тоа може да се користи во спалната соба, кујна, бања, дневна соба и сите други каде што има кабинет вратата.Спецификација на производот : Основни Information Color : Silver Material:цинк alloy Product Големина : Единица Мерка(Инчи) : 2.17*1.38 инчен : ширевте должина и ширина е за 2.17*1.38 инчен, затворен должина и ширина е за 1.38*1.18 инчен, грешка е за 0.39 inch2.56*2.36 инчен : ширевте должина и ширина е за 2.56*2.36 инчен, затворен должина и ширина е за 2.36*1.38 инчен, грешка е за 0.39 inch2.17*1.77 инчен : ширевте должина и ширина е за 2.17*1.77 инчен, затворен должина и ширина е за 1.77*1.18 инчен, грешка е за 0.39 inch Our Пакет : 1 pc Warm Совети : 1. Ве молиме избегне поврзеш со восок,алкално,blench,корекција течност и други корозивни супстанции.2. Избегнувајте да носите кога потење многу, капење или спиење.3. Ве молиме избришете ги со мека крпа кога ќе се чисти вашиот jewelries.Профил на компанијата : Нашата компанија е основана во декември 2019, и ние сме посветени на креирање на топол и удобен живот за вас.Нашата продавница има многу домашни производи и дневни додатоци.Се надеваме дека ќе уживате во нашите производи, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите