.

.

Reebok Момчиња Атлетик Руно Jogger Панталони

Reebok Момчиња Атлетик Руно Jogger Панталони

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Активни Панталони - Овие удобно перформанси панталони за активни момчиња се совршени за фитнес класа, спортски пракса, или едноставно lounging наоколу.Не-Функционални Drawstring - Еластична Ребрести Корселе ги задржи овие панталони безбедно место, дури и во текот тешка физичка активност.Удобен - Овие joggers има странични џебови за додаде простор и големи Reebok логото на предната; бренд што знаете и им верувате.Удобно - Овие полиестер руно joggers се меки и топли и се врзани глуждовите за да се спречи јава.Лесно Нега; Машина за Миење, Собори Сува; ве Молиме Упатување со Опис на Производот за Повеќе Детали.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите