.

.

Weldon 3/8 I. D. X 2 месо тело Кол Солидна КРАЈОТ Мелница Адаптер 6 OAL .375 2.0 БХ-2 E73 - AR1998DT

Weldon 3/8 I. D. X 2 месо тело Кол Солидна КРАЈОТ Мелница Адаптер 6 OAL .375 2.0 БХ-2 E73 - AR1998DT

DEN 1886.40

Износ
Во продавницата.

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDITEM.Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊЕ : СОСТОЈБА : USEDSIZE / ЕТИКЕТИРАЊЕ : 3/8 I. D. X 2" месо тело КОЛ 6" OAL БХ-2 E73 MANUFACTURER / БРЕНД : WELDONTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : FR-3-1-E-4.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите