.

.

СЕКРЕТАР.Maybee Модерна Gemotric Шема Mouse Pad Трендовски Канцеларија Биро Додатоци 8

СЕКРЕТАР.Maybee Модерна Gemotric Шема Mouse Pad Трендовски Канцеларија Биро Додатоци 8

DEN 263.76

Износ
Во продавницата.

Подлога Големина : 9 x7.5"/11.8 x 9.8"/8".одговара за сите глувчето.направени од издржлив гума& анти лизга материјал кој може да се заштити вашиот глушец од гребнатини и остатоци.Без лепак или штетни хемикалии се користат за да прикачите мек текстил површината на не-пропадна база.не се лизга гумени undersurface цврсто костец на десктоп.Лесно чистење и одржување.Достапни во различни привлечни бои.Красат вашата маса со вашата омилена слика или изберете од илјадници дизајни кои изгледаат одлично и заштита на вашиот глушец од гребнатини и остатоци.Казна-текстура површината подобрува следење на движењата на глушецот, не се лизга гумени undersurface цврсто костец на десктоп.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите