.

.

DUzhen Целосна Покриеност Мека Случај за Галакси S20+(Црна) Додатоци (Боја : Бела)

DUzhen Целосна Покриеност Мека Случај за Галакси S20+(Црна) Додатоци (Боја : Бела)

DEN 655.20

Износ
Во продавницата.

Ова е стилски телефон случај да може ефективно да го заштитите вашиот телефон од гребење.Материјал на мобилен телефон школка е надграден, а тоа е капка-доказ и не остава отпечатоци од прсти.Мобилниот телефон случај е лесно да се расклопуваат и дупка позиција е точна, која совршено одговара на мобилниот телефон.Ве молиме потврдете го вашиот модел на телефон пред изборот, со цел да се избере соодветен телефон случај.Секој мобилен телефон случај е точно тестирани за да се осигура дека сите добра се на најдобар квалитет.Мобилен телефон случај е лесен за инсталирање, отстранување и инсталирате, можете да се однесува на следниве за purchase1.Премиум TPU Материјал : Висок-еластичен материјал обезбедува одлична заштита.Обработени со анти-деформација подобрување, се спречува деформација по повтори монтажа и демонтажа.2.Ултра-тенки : за Да одржувате вашиот телефон тенок надворешноста и светлина на допир.3.Екран и Камера Заштита : застана на работ околу екранот на камерата леќи на камерата помага во заштита од гребнатини.4.Прецизни Cutouts : Лесен пристап до порт за полнење и звучници, без отстранување на случај.5.Издржливи : Со добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за долго време.Кажете збогум на евтин мобилен телефон случаи и да падне во љубов со овој мобилен телефон случај.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите