.

.

100 Парчиња/Кутија Измешани Стилови Златни Метални Парчиња Занитвам Шупливи Помине Уметност Sequins Шарм Помине Накит Украси лак Тенка Налепница Дизајни на Нокти Алат?

100 Парчиња/Кутија Измешани Стилови Златни Метални Парчиња Занитвам Шупливи Помине Уметност Sequins Шарм Помине

DEN 95.76

Износ
Во продавницата.

Биде погоден за домашна употреба или професионална употреба.Остварување на вашите нокти пенливи и додавање на сјајни бои на ноктите!.Бидат погодни за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, акрилик, итн.Шупливи метални занитвам налепница изгледа многу кул на лак.Панк и модерен стил, лесно да одговара на било какви нокти во боја.Може да се користи како нокти налепници, телефон налепници, сечење хартија, занает налепници. 100 Парчиња/Кутија Измешани Стилови Златни Метални Парчиња Занитвам Шупливи Помине Уметност Sequins Шарм Помине Накит Украси лак Тенка Налепница Дизајни на Нокти Алатки DIY Салон Gift Item име : Помине Уметност Декорација Убавина Материјал : Метал Боја : Злато Дизајн : Злато Шупливи Метални Помине Studs Шарм Божиќ Мешан Дизајн Рамка Легура Занитвам Парчиња 3 D Помине Уметност Декорација Додатоци Shape : Snowflake/Flower/Star/Butterfly/Shell/Starfish/Tortoise/Tree/Seahorse/Fish/Pineapple/Crown/Moon/Diamond/Музика Забелешка Пакет Содржина : 1 Кутија Помине Уметност Декорација.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите