.

.

Astrana Chai Чај Миризливи-Премија Одделение Мирис на Нафта-Совршени за Ароматерапијата-Сапуни-Свеќи-Лигите-Лосиони и Брада Парфем Масло|0.33 мл / 10ml Органски Масла-Соврше

Astrana Chai Чај Миризливи-Премија Одделение Мирис на Нафта-Совршени за Ароматерапијата-Сапуни-Свеќи-Лигите-Лосиони

DEN 430.80

Износ
Во продавницата.

Ние сме избрале 1 од најпопуларните мирис на нафта за вас, кои имаат широк спектар на бенефиции.Со премиум мирисни масла, сега можете да го додадете недостасува допир за да комплимент на атмосфера на вашиот светилиште.Може да се вклучи дури и нашите мешавини и рецепти за еден внимателен допир.НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ разредена во телото се грижи формулации; Свеќа домашен производи за чистење; и постојните unscented производи.Ќе ни биде мило да знаат дека користењето на масла за да се добие овие придобивки е многу едноставна.Што се добива премијата, со висок квалитет, прифатлива етерични масла.За Astrana Мирис Oils We нудат само Чиста, Концентрирани, undiluted, и Не-ГМО, Мирисни Масла.Овој производ не треба да се користи undiluted.СОВРШЕН ВКУС ЗА СВЕЌИ, САПУНИ, и ПОВЕЌЕ - Вклучувајќи Лигите Одлуки, Парфеми, освежувачите на Воздух, Дома Направени Лосиони, Производи за Чистење, Ароматерапијата, Сапун Одлуки, Свеќа Одлуки, Бања Бомби, Потпури, Полињата за Diffusers, и Многу Повеќе!.Ширењето на масла или меша нив за тематски употреба се два лесен начин да започнете.Совршен Дом Fragrances Astrana на мирисни масла се прекрасни за употреба со арома diffuser.Ако сте нови на парфем масла, ова е вашата мора да се има стартер.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите