.

.

Трио (3) - Килибар Романса, Тајна Здроби & Љубов Spell - Премија Мирис на Нафта Трио - 10ML

Трио (3) - Килибар Романса, Тајна Здроби & Љубов Spell - Премија Мирис на Нафта Трио - 10ML

DEN 214.80

Износ
Во продавницата.

КИЛИБАР РОМАНСА - топол, сензуална, прогонувачки арома.ТАЈНАТА ЗДРОБИ - овошен сладок грашок и круша тип со врвот белешки од зелено јаболко, грејпфрут, диња, лимон и ананас, блискиот белешки од јагоди, праски, роза, јасмин и сливи, со mossy, слатка, мускусен база забелешка.Нијанси на јасмин во базата.Персонализирате било која од вашите unscented производи.Овој производ не треба да се користи undiluted.За било какви прашања во врска со правилно користење во производи, ве молиме контактирајте со нас.Средината на белешки вклучуваат диња, јаболко и киви.На dropper внесува мала количина на производот да се издаваат.Килибар стакло 10ml шише со црна полипропилен ребрести капа и подесувате евидентно прстен со dropper insert (внеси).ЉУБОВТА МАГИЈА - Блескави врвот ноти на грејпфрут, портокали и свежи озонската.КИЛИБАР РОМАНСА - топол, сензуална, прогонувачки арома.ТАЈНАТА ЗДРОБИ - овошен сладок грашок и круша тип со врвот белешки од зелено јаболко, грејпфрут, диња, лимон и ананас, блискиот белешки од јагоди, праски, роза, јасмин и сливи, со mossy, слатка, мускусен база забелешка.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите