.

.

КООРДИНАТОР Микрофибер Бања Пешкир Косата Сува Брзо Сушење Дама Бања Пешкир Мека Туш за Жена Човек Turban Глава Заврши за Капење Алатки

КООРДИНАТОР Микрофибер Бања Пешкир Косата Сува Брзо Сушење Дама Бања Пешкир Мека Туш за Жена Човек Turban Глава

DEN 335.28

Износ
Во продавницата.

Микрофибер.Материјал - Направена од Ултра-Абсорбента Микрофибер.Лесен За Користење Опремени со еластична јамка и обезбедени копчето, само пресврт и јамка на вашата глава.Заштеда на време - Направи вашата шминка или да се релаксираат во sudsy бања, додека на чекање за вашата коса да биде суво!.Една Големина Одговара на Повеќето - Погодна за речиси сите.Тоа е машина перат.Здрав-добро Функционира со долга Коса, супер вода-абсорбента материјал се суши на вашата коса брзо, без губење на оштетување или губење на влага.Потекло : CN(Потекло)Тип : Hair Towel Style : Dobby Technics : Woven Shape : Lookatthedetails Feature : Брзо-Dry Absorption : 5s-10s Pattern Type : Solid Material : Полиестер/Cotton Pattern : Plain Dyed.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите