.

.

KEYBLU HT1250 Слушалка за полнење за Motorola Воки Токи слушалката Слушалката GP328, GP338, GP340, HT1250LS, MTX960-6 Pin(Месо Боја)

KEYBLU HT1250 Слушалка за полнење за Motorola Воки Токи слушалката Слушалката GP328, GP338, GP340, HT1250LS,

DEN 596.40

Износ
Во продавницата.

Силна СТП кабел со затегнувачка цврстина до 5-10 КГ.Двојна линија и транспарентен цевка структура за подобрување на пристапноста и прикривање.Транспарентен акустична цевка пренесува звук со висок квалитет и ефикасно да се заштити eardrum од звучен бран влијание.Голем PTT Микрофон lapel клип swivels 360°.Работи со Motorola GP328, GP338 итн.Спецификација : Боја : Месо Боја Должина : 200cm,без истегнување.Должина од PTT за да се слушалка може да се прилагоди слободно;должина од PTT за да pin за 96cm Линија Материјал : СТП материјал Пакет Вклучуваат : 1x Слушалка, 1x Силикони earbud Компатибилна со следниве модели : GP Серија : GP140, - апарат gp320, GP328, GP329, GP338, GP339, GP340, GP360, GP380, GP640, GP680, - апарат gp1280 ХТ Серија : HT750, HT1250, HT1250 LS, HT1550 XLS MTX серија : MTX150, MTX450, MTX850, MTX900, MTX950, MTX960, MTX1500, MTX4500, MTX1550, MTX4550, MTX8250, MTX8250 LS, MTX9250, MTX9250 LS ПРО Серија : PR860, PRO5150, PRO5350, PRO5450, PRO5460, PRO5550, PRO5750, PRO7150, PRO7350, RO7450, PRO7550, PRO9150 PTX Серија : PTX700, PTX750, PTX760, PTX780 Информации : Ако вашите токи-токи тип не е на листата погоре, ве молиме да видам други предмети или испратете ни го вашиот број на модел, тогаш, ние ќе ви помогнат да го најдете оној кој одговара за вас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите