.

.

Екран Заштитник Наменета за Портал NX100X Лаптоп - Maxrecor Нано Матрица Анти-Отсјај (Двоен Пакет Пакет)

Екран Заштитник Наменета за Портал NX100X Лаптоп - Maxrecor Нано Матрица Анти-Отсјај (Двоен Пакет Пакет)

DEN 679.20

Износ
Во продавницата.

СЛУЧАЈ ПРИЈАТЕЛСКИ РАМЕН ДИЗАЈН - Нашите Нано матрица UHD+ screen protector опфаќа рамен дел од екранот само, оставајќи свиткани рабови слободно да се вклопи во вашиот случај подобро и намалување на сите не-лепило бел ореол.Тоа е причината зошто ние го врати сите на нашиот екран заштитници со не-кавга Доживотна Гаранција.Совршено се вклопуваат.Нано матрица UHD+ е ваков супер тенок екран заштитник кој обезбедува светови повеќето напредни ултра-висока дефиниција јасност, нула доказ и отпечатоци(AG) заштита на располагање.Со користење на најновите технолошки откритија и материјали.Комплет вклучува : 2x Нано матрица UHD+ screen protector, 2x упатството, 2x микрофибер крпа, и 2x апликација squeegee.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите