.

.

Mziart 22 Тркалање Перење Кошеви на Тркала, Расклопна Тенок Перење Забавува Платно Флексибилни Перење Торба за Чување Бин Организатор Валкана Облека Sorter за Перење Соб?

Mziart 22 Тркалање Перење Кошеви на Тркала, Расклопна Тенок Перење Забавува Платно Флексибилни Перење Торба

DEN 407.76

Износ
Во продавницата.

Лесно да се носат, нема потреба да ги инсталирате .5"×22"(ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид ГОЛЕМИНАТА ВНИМАТЕЛНО !!). 30 дена не-кавга размена и да се врати.Тоа е 600 D Оксфорд ткаенина, особено густа ткаенина.Едноставна форма и уникатен стил кој ви даде чист дом.Но мирисот ќе исчезне веднаш кога ќе се стави тоа во сува и вентилирани место за некое време.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите