.

.

IDOPIP Деца Бебе Девојки Валентин Облека Кавга Долг Ракав Врвот Suspender Туту Здолниште Headband Роденден Облечи Облека

IDOPIP Деца Бебе Девојки Валентин Облека Кавга Долг Ракав Врвот Suspender Туту Здолниште Headband Роденден

DEN 191.04

Износ
Во продавницата.

5" / 27cm; ✤ Ознака Број 110 : Препорачана Големина : 2-3 Години; во Градите : 22.5" / 37cm; Фустан Должина : 10.Девојки над коленото туту здолниште, погоден за да се спарите со вратоврска боја romper bodysuit, вашиот малку еден омилен шарени вратоврска боја, т-маица, сечење на врвот за лето/пролетен изглед.5" / 40cm; Фустан Должина : 11. ✤✤ ПОВРЗАНА ТОП ТЕМА : Прилично розова вратоврска боја т-маица врвот, плетени ребрести кошула, зима падне долго трепет ракави, со двоен layes кавга детали, 1 солидна розова слој и внатрешен слој печатени со вратоврска боја за печатење.5" / 22cm; ✤ Ознака Број 80 : Препорачана Големина : 6-12 Месеци; во Градите : 19.5" / 40cm; Блузи Должина : 11. За IDOPIP Вашето задоволство е IDOPIP мотивација. ✤✤ ПОЈАВУВАЊЕ HEADWEAR : Бебе девојки првиот Денот на Вљубените роденден облека ребрести кошула подвезици здолниште headband облека поставено, само-врзани bowknot headband карактеристики вратоврска боја печатени, ирваси и Дедо мраз солидна боја, удобен и убава на baby ' s head, појавување за вратоврска боја romper и долги панталони панталони.5" / 54cm; Половината : 18.Рака Мие Само. 90% Памук, 10% Полиестер.5" / 50cm; Блузи Должина : 17.IDOPIP инсистира на постулати на "Висок Квалитет" и "Клиенти доаѓаат во прв план".0" / 43cm; Фустан Должина : 12.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.0" / 51cm; Половината : 17.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите