.

.

XQZG Музика Креветчето Шетач Виси Спирала Деца Сензорни Образовни Играчка за Новороденче Rattles Кревет Бел (Б)

XQZG Музика Креветчето Шетач Виси Спирала Деца Сензорни Образовни Играчка за Новороденче Rattles Кревет Бел

DEN 204.00

Износ
Во продавницата.

SAFE МАТЕРИЈАЛ : бебето шетач играчка е изработен од мека памучна крпа и овозможува комфорно и безбедно искуство за новороденчињата.ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : На шетач играчка може да биде лесно да се инсталира околу шини на креветчето, шетач на седиштето, рачката на бебето седиште, рачката на количката, итн.Тоа носи толку многу забавно за вашата прекрасна бебе деца.ПРЕКРАСНА ИГРАЧКА : На шетач играчка помага да се подобри на моќта на вашето бебе деца рацете и зглобовите, го промовира развојот на рака мускулите, и да се стимулира бебето е видот и слухот развој, која се протега, се протега, и компресија.ВНИМАНИЕ АТРАКЦИЈА : Светли бои и симпатична виси кошница цртани ликови може да се стимулира бебето да е визија и развој.Стиснете на телото на играчка и се повлече на бебето внимание, тоа ќе го направи звук на титкање.ГАРАНЦИЈА И ПОДДРШКА : Вашето задоволство е најголема вредност ние секогаш сме во потрага за.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања.Вие сте за да се одговори во рок од 24 часа во работни денови.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите