.

.

Бисер Фондан Мувла,Половина Круг Бисер Мувла,DIY Торта Декорирање Шеќер Мувла,Полу Сферата на Силиконски Калап Купола за Косата, Чоколадо Бомба, Десерт 5.9x2.7x0.8

Бисер Фондан Мувла,Половина Круг Бисер Мувла,DIY Торта Декорирање Шеќер Мувла,Полу Сферата на Силиконски Калап

DEN 261.60

Износ
Во продавницата.

Површината е не-леплива и еластична, и торта декорирање мувла може да биде исфрлена со прст push, лесно да ги тргнеме и лесно да се чисти, се обновливи, практична и издржлива.Силиконски фондан мувла се отпорни на топлина и анти-замрзнување, тоа може безбедно да се става во фурна, микробранова, машина за миење садови, фрижидер и замрзнувач.Широк отпорност на топлина опсег : -40â"ƒï½ž230â"┐.Вкупно 12 кариес, фондан мувла има 6 големини на кариес (2.8 cm, 2.3 см, 1.8 cm, 1.3 см, 0.9 cm, 0.5 цм), може да ги исполни вашите различни потреби, правејќи печива од различни големини.Половина круг мувла е погодна за мус торта, бонбони, чоколада бомба и желе, пудинг.Можете да направите било десерт ви се допаѓа.Направен од силикон, бисер мувла е мека и издржливи, BPA-free, големината е 5.94x2.72x0.87 инч.Опис : половина круг бисер мувла е лесно да се чисти и да ги чува, машина за миење садови безбедно, фурна, ладилник, микробранова печка безбедно премногу!Може да издржи висока темп, и замрзнување.Одлично за Божиќ, денот на благодарноста, birthday (роденден), партија торта, одмор подарок, cupcake, сапун декорација со големи детали.Answer : ___________________________ Note : 1.Поради различна осветленост и прилагодувања за екранот, производот боја може да биде малку поинаков од сликата.2.Поради различни рачни мерни методи, ве молиме оставете мала големина разлики.Пакет Including1 * Бисер Мувла.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите