.

.

Lowrance Кука-7 База Sonar/GPS Среден/Висок/Downscan Fishfinder

Lowrance Кука-7 База Sonar/GPS Среден/Висок/Downscan Fishfinder

DEN 20853.12

Износ
Во продавницата.

Лоренс Кука-7 База Sonar/GPS Среден/Висок/Надолу скенирање Рибите во него.ВЕСЕЛ sonar плус надолу скенирање слики моќта на денешните водечки риба пронаоѓач технологии комбинираат за да се обезбеди најдобри можни видите под брод.Многу точни, вграден GPS антена плус детални U. S. Мапата кој повеќе од 3, 000 езера, реки & costal контури на 1, 000ft.Факултативна Америка табелата надградби вклучуваат Езеро увид & nautic увид Pro & HD, navionics топла мапи премиум & риболов жариштата Про.Глобалната табела надградба опции вклучуваат navionics+ & jeppesen c-сајтот max-н.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите