.

.

JANABEBE Универзална Поместена Покрие Лагер за Бебе столче Гр 0, 1 (Компатибилен со Макси COSI, Chicco, Britax и Повеќе) (Црна Ѕвезда)

JANABEBE Универзална Поместена Покрие Лагер за Бебе столче Гр 0, 1 (Компатибилен со Макси COSI, Chicco, Britax

DEN 1368.00

Износ
Во продавницата.

Изберете помеѓу различни бои и дезени.памук за максимална мекост, со втор слој на 10мм Napa да се обезбеди breathability и температура регулатива, и завршниот слој на Aeroconfort решетката ткиво.Направен во Европа.Лесна инсталација.Рачно изработени во Шпанија.Задржи вашето бебе кул и удобно!Сива памучна ткаенина со бели ѕвезди шема.Направен во Шпанија.Материјали : Сите наши производи се направени од мека, противалергиски природен памук, плетени со втор слој од 10 мм Napa, breathability, температура регулатива и последниот слој на Aeroconfort мрежа.Тоа се вклопува со многу столче група 0 1 модели, компатибилен со Макси-Cosi, Romer, Chicco, Jané, Bebeconfort, итн.Ние ги следиме текстилната стандарди за квалитет за деца.Вашиот автомобил седиште ќе изгледаат како нови, дури и по подолг период на употреба : се нуди оптимална заштита на седиште против нечистотија и носат.На влакна се откачи цврсто во предиво дека нема да ја иритираат кожата или да предизвика статички електрицитет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите