.

.

Bonarty Хип-Хоп Стил Циркони Пеперутка Ѓердан Долг Синџир На Ѓердан Накит Сребро Злато

Bonarty Хип-Хоп Стил Циркони Пеперутка Ѓердан Долг Синџир На Ѓердан Накит Сребро Злато

DEN 1007.76

Износ
Во продавницата.

Пеперутка дизајн приврзоци ѓердан, inlayed со 3А одделение циркон камен.Хип-хоп стил нерѓосувачки челик синџир, изгледа многу модни и стилски.Pendant Големина : Прибл. 58 x 52mm / 2.28 x 2.05 инч.Синџир Должина : Околу. 60cm / 24 инчи.Одличен подарок за рапер,пејач и модни луѓе.Опис : - Пеперутка дизајн приврзоци ѓердан, inlayed со 3А одделение циркон камен - Хип-хоп стил нерѓосувачки челик синџир, изгледа многу модни и стилски - Одличен подарок за рапер,пејач и модни луѓе - Pendant Големина : Прибл. 58 x 52mm / 2.28 x 2.05 инчен - Синџир Должина : Околу. 60cm / 24 inch Specification : - Материјал : Бакар - Боја : Сребро, Golden Package Вклучува : 2 Парчиња Пеперутка Pendant2 Парчиња Хип Хоп Chain Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите