.

.

ZHANGXIANG Тоалет Четка и Носителот, Трајни Тоалет Четка за Тоалет Тоалет Носителот Кат-Стои во Тоалет Четка Носителот Бања (Боја : Сива)

ZHANGXIANG Тоалет Четка и Носителот, Трајни Тоалет Четка за Тоалет Тоалет Носителот Кат-Стои во Тоалет Четка

DEN 2773.68

Износ
Во продавницата.

✶ Керамички база, врежана cobblestone sandblasting процес. ✶ Заменливи четка главата, ASB позлата рачка за повеќе удобно користење. ✶ Внатрешни четка главата седиште запечатени ПВЦ четка држачот. ✶ Висока густина четка главата за подолго, почиста и помалку трудо-интензивните. ✶ Ви благодариме за посетата на нашата продавница и вашето задоволство е најголемата цел на нашата услуга.Ако имате било какви прашања во врска со нашите тоалет четка, ве молиме слободно контактирајте со нас!.Мие со четка раководител : не ќе се валкани, четка глава ќе се исушат брзо по чистење на тоалет, нема криење место за stains Product Име : Тоалет Brush Product материјал : ceramic Applicable средина : бања, бања, итн.Мие со четка раководител : не ќе се валкани, четка глава ќе се исушат брзо по чистење на тоалет, нема криење место за дамки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите