.

.

Нека Секој Срцето Подготви Него Соба - Божиќ Ѕид Decals Налепници - Божиќ Украси - Божиќ Цитира Зборовите Ѕид Затворен Надворешен Прозорец Оркестарот DWSV6313

Нека Секој Срцето Подготви Него Соба - Божиќ Ѕид Decals Налепници - Божиќ Украси - Божиќ Цитира Зборовите Ѕид

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

Ние секогаш укажуваат на тоа нарачување најмалку 10 дена пред вашата цел е потребно како превозот време зависи од превозникот.Decal НЕ може ПОВТОРНО да се УПОТРЕБУВААТ после тоа е се применуваат.Ние ги користиме само со највисок квалитет винил материјал за да се обезбеди лесна апликација и долготрајна употреба.ВИНИЛ ОРКЕСТАРОТ НАЛЕПНИЦИ е совршен прилог на сите внатрешни : Дома, кујна, купатило, спална соба, дневна соба, трпезарија, детска соба или расадник соба, Канцеларија или училиште училница;Автомобил или камион;Лаптоп, гимнастик, или шише за вода.ВИНИЛ ДЕКОРАЦИЈА МОЖЕ да СЕ ПРИМЕНИ и на повеќето тешко мазни површини : ѕидови, огледала, врати, прозорци, или било што друго може да се мисли на.Ние ги користиме само со највисок квалитет винил материјал за да се обезбеди лесна апликација и долготрајна употреба.Ние секогаш укажуваат на тоа нарачување најмалку 10 дена пред вашата цел е потребно како превозот време зависи од превозникот.DECALS ПРОИЗВОДСТВО трае само 1-3 дена како што е со седиште во САД.ИМАЈТЕ на ум!Decal големина и боја на сликата се САМО ЗА ДЕМОНСТРАЦИЈА ЦЕЛИ.Изберете достапни големина и боја опции во ПРИЛАГОДИТЕ СЕГА мени.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите