.

.

Деца Девојка Sweatshirt Џемпер Долг Ракав На Цртан Филм Мачка/Alpaca/Bunny/Виножито/Снешко Модели Pullover Crewneck Блузи

Деца Девојка Sweatshirt Џемпер Долг Ракав На Цртан Филм Мачка/Alpaca/Bunny/Виножито/Снешко Модели Pullover

DEN 205.20

Износ
Во продавницата.

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе одговор во рок од 24 часа.Високо-бод густина, трае подолго, без pilling.0"/62cm; Ракав : 14.0"/50cm; Пријателски Совети : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори.5"/70cm; Ракав : 18. ✿【Одберете Големина】Бебе дете бебе девојка момче есен зима outerwear лесни поларните руно мечка качулка sweatshirt облека одговара за мало девојче момче тимови 2-8 Години.Ве молиме внимателно да се провери големината на детали на сликата пред купување. 6-7 Y : Препорачана Големина за Деца : 6-7 Години; Биста : 27.Популарната нов стил со симпатична мачка/alpaca/bunny/виножито/снешко модели.0"/31cm; Должина : 20.0"/45см; Рамо : 12. ✿【Повод】Совршен за роденден, оди дома од болница облека, 1-от Роденден облека сет, бебе туш подарок, семејството ден, летен одмор sunsuit, playwear, повик носат, секојдневно носење, Божиќ Божиќ, Нова Година, карневалот партии jumpsuit, свадба, торта пресече, празник партии, формално, вечер, церемонија, обично, Децата Ден, церемонија, семејството собирање,фестивал, фотографирање пука, фотографија реквизити, повик за секојдневно носење, отворено спорт, идеален за пешачење, кампување, одење, и патување јакна и сл.0"/64cm; Ракав : 15.Вашето задоволство е нашето најголемо задоволство.0"/30cm; Должина : 19.Предложените возраст е само за вашиот референца.0"/29cm; Должина : 18.Идеален за секојдневен носат, секојдневно носење, празник носат, спиење носат, спортски носат, празници, активности на отворено, трчање и пешачење во пролет, есен или зима.Грижа Инструкции : Рака мие или машина перат, линија сува, не кајгана.Еластична ракави hems, лесно да се стави на и полетување.0"/40cm; Рамо : 11.0"/33cm; Рамо : 10.Тоа е доволно издржливи за вашето бебе секојдневно носење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите