.

.

Планината-Тоа! Напредни Навалите ТВ Ѕид | Full Нервира со можност да биде продолжен за Монтажа Заградата | Вклопува 37 - 80 Screen | VESA Компатибилен до 600x400mm | Совршен Над Ками

Планината-Тоа! Напредни Навалите ТВ Ѕид | Full Нервира со можност да биде продолжен за Монтажа Заградата |

DEN 1439.76

Износ
Во продавницата.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Однапред Нервира ТВ Планината се протега до 5.3 инчи од ѕидот, алатка-помалку функцијата за навалување на столбот оди до 5 степени и 12 степени надолу, и swivels 5 степени лево и десно.Одговара на повеќето Телевизори до 90 инчи и користи VESA монтирање модел до 600x400mm (мерење на растојанието помеѓу топ дупки на задниот дел на телевизорот, во милиметри, ако не е сигурен на моделот големина). 154 фунти капацитет.Напредни продолжи заградата е совршен за користење над каминот.Вграден-во балон ниво и микро-ниво на вредноста за лесно израмнување.Доаѓа со сите потребни хардвер и 5-годишна ГАРАНЦИЈА.Нашите НАС-базирани услуги на клиентите одделот ќе бидеме среќни да ви помогнат во текот на нормалниот бизнис часа.Со напредни продолжи механизам, овој ТВ ѕид поддржува поголеми нервира агол и вртливата функција обезбедува доволно простор за кабелски пристап.Целосно повече, тоа седи 3.1 инчи од ѕидот, и може да се прошири до 5.3 инчи.Лесно-зафат копчиња овозможи алатка-помалку за навалување на столбот.Можете да ја ниво на вашиот екран по монтажа, со извртување на шрафовите на рацете.Анти-кражба дизајн, нуди поголема безбедност, и вграден во балон ниво го прави лесен за инсталација.Здрав челична конструкција може да се одржи до 154 килограми.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите