.

.

3Pcs Новороденче Момчиња и Девојки Божиќ Облека, Писмо за Печатење Долг Ракав Romper + Животински Печати Plaid Панталони + Шапка Поставува

3Pcs Новороденче Момчиња и Девојки Божиќ Облека, Писмо за Печатење Долг Ракав Romper + Животински Печати Plaid

DEN 184.32

Износ
Во продавницата.

Добредојдовте на hangsome ! ! !Ви благодариме за доаѓање, hangsome е посветена на обезбедување на клиентите со високо-квалитетни производи.Материјал : божиќ облека, облека е направен од висок квалитет на памук/памук смеса.Најдобар Подарок : убав подарок за вашиот малку еден на Одмор, Бебе Туш, Нова Година, Божиќ, Денот на Благодарноста, Роденден и Децата Ден, или било кои други посебни фестивали, итн.Услуги на клиентите во рок од 24 часа.Натпреварот лесно : Овие класичен разноврсна rompers може да бидат заменети со windbreaker, грб, фармерки, шорцеви, leggings, патики или сандали да се создаде различни модерен бебе изглед.Прави добри спомени.54 см Внимание ве молам : ве Молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Снегулка, мечка, елен, елка, класичен цртан филм печатени долг ракав romper, животински печатени/plaid/ленти панталони и капа/headband.Ви благодариме за вашето разбирање.Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина.Дизајн : Мојот прв божиќ Ден писмо печатење на блузи, околу врат, долги ракави.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Повод : бебе облека, облека е погодна за шопинг, патувања, семејни дружења, родител-дете настани, активности на отворено, дневен дом живот,дома носат, се игра носат, спиење носат, бебе фотографии, одмор, црква, birthday (роденден), крштевки, церемонија, и др.Опис : Нови Родено Бебе е 3-парче Божиќ Сет, Снег Цртан филм Печати Долг Ракав Romper, Животински Печати Решетки Панталони и Капа 3 PCS Новородено Бебе Момче Девојка Божиќ Облека Блузи Romper+Долги Панталони Тимови Возраст За 0-18 Месеци Бебе Божиќ Облека Цртан филм Диносаурус Romper Блузи Долги Панталони Шапка Божиќ Новородено Дете Бебе Момче Девојка Долг Ракав Jumpsuit +Снегулка Печати Долги Панталони +Шапка Облека 3 PCS 4 PCS Бебе Бебе Мојот Прв Божиќ Romper Панталони Детска Облека, Облека Возраст За 0 До 24 M Новороденче Божиќ Облека Бебе Romper Врвот Панталони Облека Поставите Спецификација : Пол : Бебе Девојка/Бебе Момче Материјал : Памук/Памук Мешавина Ракав : Долги Ракави Стил : Случајни Јака : Круг Јака Шема : Дрво/Ленти/Печатени/Elk Боја : Црвена/Зелена/Бела Сезона : Пролет/Есен/Зима Имајте на ум : Постои 2-3% разлика според упатство за мерење.

Параметрите на производот

Gender:
Baby Girl/Baby Boy
Material:
Cotton/Cotton Blend
Sleeve:
Long Sleeves
Style:
Casual
Collar:
Round Collar
Pattern:
Tree/Stripes/Printed/Elk
Color:
Red/Green/White
Season:
Spring/Fall/Winter
Note:
There is 2-3% difference according to manual measurement. :
Please check the measurement chart carefully before you buy the item. :
1 inch = 2.54 cm :
Attention please:
Please note that slight color difference should be acceptable due to the light and screen. :
If your kid is chubby, we recomend choosing a larger size. :
Please kindly refer to your kids actual height and the size chart before buying/bidding. :
Thanks for your understanding. :
Package Included:
1x Top + 1x Pants :
1x Top + 1x Pants + 1x Hat :
1x Top + 1x Pants + 1x Hat + 1x Headband :

Им се допаѓа и на купувачите