.

.

10 КОМПЈУТЕРИ Едноставно Патување Перење Првенство Преносни Четка за заби Складирање Кутија Мултифункционален Четкање Првенство.

10 КОМПЈУТЕРИ Едноставно Патување Перење Првенство Преносни Четка за заби Складирање Кутија Мултифункционален

DEN 588.00

Износ
Во продавницата.

10 КОМПЈУТЕРИ Едноставно Патување Перење Првенство Преносни Четка за заби Складирање Кутија Мултифункционален Четкање Првенство. 10 КОМПЈУТЕРИ Едноставно Патување Перење Првенство Преносни Четка за заби Складирање Кутија Мултифункционален Четкање Првенство. 1. Материјал : PP2. Големина : 196x60 mm3. Тежина : околу 60 grams4. Мали димензии, повеќе простор, лесно да се carry5. Со јаже дизајн, тоа не е лесно да се изгуби.Една кутија за складирање и две миење на устата чаши се направи бизнис патување повеќе погодно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите