.

.

gojade Заверена Зелена Црна Природна А Jade Jadeite Pendant Guanyin Kwan Јин Лотос Цвет Ѓердан 墨翠 观音 519278 KS

gojade Заверена Зелена Црна Природна А Jade Jadeite Pendant Guanyin Kwan Јин Лотос Цвет Ѓердан 墨翠 观音 519278

DEN 3072.00

Износ
Во продавницата.

Уверение Зелена Црна 100% Природна А Jade jadeite pendant Guanyin Kwan Јин Лотос Цвет Ѓердан 墨翠 观音.Сите производот се вистински jadeite во нашата продавница.Објектот ќе добиете е еден ќе видите во слика.Големина : 67 mm X 40 mm X 9 mm.Обично 3 - 5 дена превозот работен ден во САД.вклучуваат сертификат и накит торбичка.Уверение Зелена Црна 100% Природна А Jade jadeite pendant Guanyin Kwan Јин Лотос Цвет Ѓердан 墨翠 观音 519278 Големина : 67 mm X 40 mm X 9 mm undyed 100% Природна А Jade Темно Зелена боја * види слика* вклучуваат сертификат и накит торбичка!Ќе имаме следење на број може да се провери на интернет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите