.

.

Притиснете На Ноктите француски Срце И Bowknot Шема ,3DFake Ноктите Со Дизајн Лажни Ноктите Со Лепак 24pc 1ml

Притиснете На Ноктите француски Срце И Bowknot Шема ,3DFake Ноктите Со Дизајн Лажни Ноктите Со Лепак 24pc 1ml

DEN 30.48

Износ
Во продавницата.

♠имаат ист ♠имаат ист ♠имаат ист.Дизајн свој ноктите за свадба, партија или датира. ♠имаат ист ♠имаат ист ♠имаат ист.Професионални помине проширување и помине уметност на одлуки. ♠имаат ист ♠имаат ист ♠имаат ист.Можете да изберете стил сакате за вашите нокти. ♠имаат ист ♠имаат ист ♠имаат ист.Погоден за професионална, ноктите салон, помине уметност училиште / факултет помине уметност уметник и личните / домашна употреба, на големо, итн. ♠имаат ист ♠имаат ист ♠имаат ист.Еколошки friendaly материјали што ќе биде добро за вашето здравје.Ви помогне да созд свој помине уметност за неколку mintues.Притиснете На Ноктите француски Срце и Bowknot Шема 3 DFake Ноктите Со Дизајн Лажни Ноктите Со Лепак 24pc 1ml Функција : Дизајн свој ноктите за свадба, партија или датира.Професионални помине проширување и помине уметност на одлуки.Можете да изберете стил сакате за вашите нокти.Погоден за професионална, ноктите салон, помине уметност училиште / факултет помине уметност уметник и личните / домашна употреба, на големо, итн. Еколошки friendaly материјали што ќе биде добро за вашето здравје.Ви помогне да созд свој помине уметност за неколку mintues.Лесно е да се држи и да ги исклучите, 10 бои за да изберете.Лажни ноктите може да се поднесе и обоен со лак само како вистински нокти, но користите acetone слободни полски смена.Ноктите може да се носи за околу една недела.Почекајте неколку часа или преку ноќ пред повторна примена.Погодна за секој прилики : забава,одмор,подарок и толку наскоро.Димензии : 12cm*7cm/4.72 во*2.71 во Опис : Име : Лажни Нокти Совети Поставите Пакет Содржина : 24 PC помине парчиња и 1 PC лепак.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите