.

.

Аризона Сонцето Косата Балсам – 50 мл – Сите Типови на Коса – Природни Алое Вера и Други Производи – Длабоко Навлажнувачки За Мека Податлив на Косата – ја Храни Су?

Аризона Сонцето Косата Балсам – 50 мл – Сите Типови на Коса – Природни Алое Вера и Други Производи – Длабоко

DEN 1074.00

Износ
Во продавницата.

Клима уред - Гигант 50 мл големина Слободни Пумпа Вклучени!.Остава косата почиста, помек, и повеќе податлив.p H-балансирана формула.Пустината флорални одмор мирис.Направени со природни растенија и cacti од југозападниот дел на пустината.Нашите p H балансирана формула е специјално помеша со Аризона свој мајчин cacti, растенија, климатизери и protectants.Тоа остава вашата коса помек, повеќе луксузен, и податлив додека помагање за борба против ефектите на сонцето, правец и време.Бесплатни Пумпа Вклучени!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите