.

.

Визија ноќ и Ден Двоглед за Лов во Темнината - Дигитален Инфраред Очила Воена за Прикажување на 984ft/300 МЕТРИ во Темно со 2.5 LCD Екран, Земете Ден Ноќ IR Фотографии Видео 32

Визија ноќ и Ден Двоглед за Лов во Темнината - Дигитален Инфраред Очила Воена за Прикажување на 984ft/300

DEN 5999.76

Износ
Во продавницата.

【Супер Долго траење на Батеријата】 2 во 1 полнење метод,можете да инсталирате БАТЕРИЈАТА или да наплатат со СИЛА БАНКА.Не дозволувајте им на батеријата престане вашата АВАНТУРА, оваа ноќ визија уред може да се користи за најмалку 6 ЧАСА кога ноќта визија инфраред функција е вклучено, а најмалку 20 Часа кога инфрацрвената функцијата е исклучена во текот на денот.Солиден лесен дизајн го прави 7 НИВО IR Инфраред Двоглед совршен во секоја животна средина и е развиена за да го издржат ВОЕНИ активности. 【2К HD Квалитет】 Ако сте љубители на забележување на т.н " дивиот свет во текот на ноќта, ЛОВ coyotes притиснете "IR Надолу" да ја намалите светлината.На високото на инфрацрвена светлина опрема е приспособена, подалеку и појасна набљудување е.Ова е вашиот идеален опрема, без разлика дали за експедиции или истраги.Донесе Инфраред Двоглед со Ноќ Визија за ноќен лов, кампување, пештери истражување, ноќта риболов и птицата гледа.Без разлика дали тоа се jaguar, а coyote или дива свиња, далечинско набљудување може да се осигура вашата безбедност.Ако само сакате да ги користите за безбедност мониторинг за да се спречи натрапниците од внесување, тоа е, исто така, паметен избор.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите