.

.

Поставете A44 Реши Коса H Regro Шампон 230ml Khaokho Talaypu Алое Вера Билни средството за смекнување на косата на курирската служба DHL EXPRESS Со Thaigiftshop [Добиете Бесплатно Домати Ли?

Поставете A44 Реши Коса H Regro Шампон 230ml Khaokho Talaypu Алое Вера Билни средството за смекнување на косата

DEN 1653.84

Износ
Во продавницата.

➱ Оваа група се вклучени со : Khaokho Talaypu Алое Вера Билни клима уред 200 Ml Негување на Косата и Коренот Негуваат Здрави Растителни Природни Кожата.Без Силикони, Не Paraben, SLS, Без Мирис и минерални масла.Насоки : По шампон, нежно масажа на средството за смекнување на косата во косата, избегне скалпот.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена)Алое Вера е исклучително природни moisturizer, кој нежно хидрира и омекнува косата.Proteolytic ензими презентирани во Алое Вера исто така подобрување на мобилен поправка и јадев вашиот скалп, оставајќи ја косата мазна, метежот-слободна и добро условени.Исплакнете темелно.Може да се користи на дневна основа.Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Оставам во за 2-3 минути.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена)Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Решавање на косата H Regro Шампон, Анти косата да падне шампон за чувствителни губење на видот, p H 5.Матичен Број : 10-1-5905600.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена). ➱ Реши Коса H Regro Шампон 230ml Анти Косата да Падне Против Губење на Косата, Губење на Раст на Косата генерира повторно растење на Rehair Regrowth Брада Sideburns Веѓите Кожата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите