.

.

2014 Topps Отворање На Ден Бејзбол Картичка #206 Карлос Ruiz Philadelphia Phillies

2014 Topps Отворање На Ден Бејзбол Картичка 206 Карлос Ruiz Philadelphia Phillies

DEN 59.76

Износ
Во продавницата.

Нане состојба 2014 Topps Отворање на Ден Безбол Картички!.Ова е само еден од 354 различни редовни прашање & вметни картички од оваа група дека ние се нудат !!.Картичка испраќаат во заштитен topload носителот!.Се погледне за илјадници други големи sportscards на вашиот омилен плеер или тим.Ние сме ВАШИОТ ИЗВОР за 2014 година Безбол Картички !!. 2014 Topps Отворање На Ден Бејзбол Картичка #206 Карлос Ruiz Philadelphia Phillies.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите