.

.

LWW Кујната Кабинет Вратата Виси Ѓубре Ѓубре за Отпадоци,Може да Ѓубре Контејнер Чување на Кутии Ѕид Монтирани Trashcan,за Бања a/a/Како што е Прикажано

LWW Кујната Кабинет Вратата Виси Ѓубре Ѓубре за Отпадоци,Може да Ѓубре Контејнер Чување на Кутии Ѕид Монтирани

DEN 2217.60

Износ
Во продавницата.

Изработени од еколошки PP пластични материјали, тоа е светлина, издржлив и лесен за употреба.На корпата за ѓубре за кујна.Да ја заштедите меморијата и да ги среди кујната.Добро работи со обновливи дребулии кеси.Вратата за враќање на дизајн што може да бидат обесени во кујната врати, плакарот врати, провизии врати, или било каде на друго место.Мулти-цел, исто така може да бидат поставени на потоне кога складирање кутија се користи.Материјал : PPSize : 21x13.5x12.5cm / 8.26x5.31x4.92inch (Прибл.)Пакетот Вклучува : 1 x виси ѓубре can Packing list1 x виси корпата за ѓубре.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите