.

.

Licperron Гроздобер Ѕид Sconces, Индустриски Sconces Ѕид Осветлување, Антички 240 Степен Прилагодливи Црн Ѕид Sconce за Ресторани Галерии Aisle Кујна Соба Вратата, 3 Пакет.

Licperron Гроздобер Ѕид Sconces, Индустриски Sconces Ѕид Осветлување, Антички 240 Степен Прилагодливи Црн Ѕид

DEN 1199.76

Износ
Во продавницата.

Светилки не се вклучени.Сијалица Тип : Incandescence/Халоген/Led.Тип : Licperron Индустриски sconce ѕид осветлување 3 Пакет.Сијалица Тип : Incandescence/Халоген/Led Voltage : 110-120 VMaximum Wattage : 60 WColor : Црна.Тип : Licperron Индустриски sconce ѕид осветлување 3 Pack Style : Гроздобер, Индустриски, Lumiled, Дома Осветлување & Decor Bulb База : Медиум E26 E27 Bulb се Вклучени : Светилки не се вклучени.Боја : Црна.Максимална Wattage : 60 W. Сијалица се Вклучени : Светилки не се вклучени.Карактеристики 240° прилагодливи агол ќе ви овозможи да се прилагоди на knob за да се добие осветлување ефект што сакате. 【Заштедите пари и време】Нашиот ѕид sconces е направен од високо квалитетен материјал и печење боја заврши, фина изработка, долг животен век, ви помогне да заштедите на време и пари во замена тела.Lumiled стил сијалица се препорачуваат за голем ефект.Сијалица База : Медиум E26 E27.Напон : 110-120 V.Овие светлина поддршка до 60 w максимум за секој вид на светлина.

Параметрите на производот

Type:
Licperron Industrial sconce wall lighting 3 Pack

Им се допаѓа и на купувачите