.

.

Ластичињата Headbands 10 Парчиња Риба Скали Големи Sequins Коса bandhair Прстен Косата со Ластичиња конска опашка Носителот Scrunchy за Жени, Девојки конска опашка Носители (Боја : ?

Ластичињата Headbands 10 Парчиња Риба Скали Големи Sequins Коса bandhair Прстен Косата со Ластичиња конска

DEN 1298.40

Износ
Во продавницата.

Едноставен дизајн и добро направени на коса и вратоврска, погоден за сите дами, венчиња се одржи нејзината коса безбедно место,лесно да се донесе со вас за размена на инстант стил промени. ❤Мек,дебел водат дизајн бендови може да се справи со дебели тешки косата,лесно да се извади на вашата коса без snagging или кине,не rip косата надвор како другите hairbands, намалување на штета на вашата коса. ❤ЕЛАСТИЧНОСТ&УПОРНОСТМногу посилно од обично губење на еластична врски ,може да се одржи вашите конска опашка на безбедно место и нема да се изгубат,не се лизгаат, нема да краен случај, финтата или прекинеме вашата коса. ❤Боја& ПАКЕТ : Пакетот вклучува : 10 Компјутери коса јажиња со Различни бои вкупно.Доволно за секојдневна облека или споделување со вашите пријатели и семејства. ❤Супериорен квалитет hairbands се дизајнирани со цел да се одржи нивната форма и функција за многу сезони донесување на оваа важна инвестиција.Овој Модерен коса додатоци за вашиот активен живот★★Пакет се Вклучени : 1x Коса rope Each содржи 10 видови (случајно испратени бои).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите