.

.

1-3/4-5 x 12' Цинк Позлатен Ниско Јаглероден Челик Навој Род

1-3/4-5 x 12' Цинк Позлатен Ниско Јаглероден Челик Навој Род

DEN 15438.48

Износ
Во продавницата.

Rockwell Цврстина : B85 да B97. Материјал Одделение : Ниска Употреба На Јаглерод.Тема Класа : 1 A.Развлекување (PSI) : 45,000. Затегнувачка Цврстина : 60,000 psi.Навој Род, Систем на Мерење Инчен, Челик, Материјал Одделение Одделение А, Fastener Заврши Цинк Позлатен, Fastener Тема Насока Десната Рака, Кол./Тема Големина 1-3/4 Во.-5, Должина 12 ft., Fastener Тема Тип unc завршетоци со (Крупни), Конец Класа 1А, Развлекување (PSI) 45,000, Затегнувачка Цврстина 60,000 psi, Rockwell Цврстина B85 да B97, ги Исполнува/Надминува ASME B18.31.3 Спецификација : Rockwell Цврстина : B85 да B97 Material Одделение : Ниска Carbon Thread Класа : 1 AYield Сила (PSI) : 45,000 Затегнувачка Цврстина : 60,000 psi Fastener Нишка на Ветер : Право Hand Dia./Тема Големина : 1-3/4"-5 Meets/Надминува : ASME B18.31.3 Fastener Тема Тип : unc завршетоци со (Крупни)Систем на Мерење : Inch Item : Навој Rod Overall Должина : 12 ft.Основен Материјал : Steel Fastener Крај : Цинк.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите