.

.

Кафе Порцелански Чаши Еспресо Чаши со Чинии и Лажици 5.1 Оз Кафе Чашата и Чинијата Наместете Злато Rim Декорација и Блек Метал Заградата Чај Поставите,Сет од 6 Чаши (Б?

Кафе Порцелански Чаши Еспресо Чаши со Чинии и Лажици 5.1 Оз Кафе Чашата и Чинијата Наместете Злато Rim Декорација

DEN 998.40

Износ
Во продавницата.

Елегантни Модерни Стил - Исклучителен дизајн со елегантен боење идеален за разни јадење средини.Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере. Горенаведените податоци за повикување само.1 мл/150ml , и работам одлично со сите големини на еспресо машина.Прекрасна Капацитет за Еспресо Љубовници.1 мл/150ml Scope на примена : кафе, чај, пијалок, итн.Секоја мала еспресо shot чаша има 5. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.Непречено симпатична справи со не е лесно и удобно да зафат. Добредојдени да ги споделат и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Боја : Gray Product име : Порцелански Чаши Еспресо со Чинии и Spoons Product материјал : Porcelain Product капацитет : 5.Прашува : 1.Заштедува простор во вашата кујна, идеален за еспресо, млеко, мока, cappuccino, чај, итн. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.Деликатни еспресо шолја доаѓаат со сосови која може да се спречи spills и задржете лажици.Храна-Безбедно Стаклен Порцелан - Направени од про-одделение Храна одделение порцелан, Рачно насликани злато, три-димензионални олеснување,Јасно текстура.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите