.

.

xigua Ананас Влажно и Суво Торба 2 Пакет Водоотпорен Виси Крпа Пелена Организатор Кеса со Две Патент Џеб за Пелена,Костим за капење,Влажна Облека,Toiletries,Фитнес Облека

xigua Ананас Влажно и Суво Торба 2 Пакет Водоотпорен Виси Крпа Пелена Организатор Кеса со Две Патент Џеб за

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

Не само за влажно работи C овие кеси се направи одлични организатори за играчки,прибор,toiletries,електроника,патувања и многу повеќе!МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ КЕСИ навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви предмети во иста вреќа.Тоа е, мора да се има за преземање на вашето бебе надвор,патуваат,јога,плажа и базен!Исто така се идеални за одличен подарок за бебето туш,Божик,Нова Година,за роденден. [100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање] - Ние се посвети за да обезбеди најдобра услуга на клиентите и да донесе најдобри шопинг искуство за секој наш клиент.Површината на сува мокра торба е отпечатена со модерни модели,и око-фаќање на дизајн те прави единствена.Влажни кеси се одличен за носење пелени,валкани салата облека и влажни бански костуми perfect.Совршен за надворешна употреба или за патување.Мала тежина,лесно да се носат.2",може да се одржи до 5-8 пелени.Никогаш не грижи се за да го направи вашиот чиста облека меша со валкана облека.Можете да го носат на вашиот влажни и суви предмети во иста вреќа.Доаѓа со рачка за лесно носење или со приложување на вашата пелена торба или шетач.7" Функција : Свитлива,перат,водоотпорен,еднократно,не се многу простор за Перење Настава : Нашата ткаенина е wipeable и машина перат.7",може да се одржи 1-2 пелени.СПЕЦИФИКАЦИЈА Материјал : Полиестер Големина : Голема торба - L11.Пак внатре-надвор да се мијат МАТЕРИЈАЛ влажни/сува торба се направени од водоотпорен 100% полиестер,стави валкана крпа пелени во мокра торба. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на посветуваме да обезбеди најдобра услуга на клиентите и да донесе најдобри шопинг искуство за секој наш клиент. [ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН] - Виси перење организатор доаѓа со рачка ремени за лесно да носат или да се откажам од некаде да се зачува простор,како за дете што се склопува,вратата копчиња,крпа род.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите