.

.

3 Еез Кујна Херметички Храна Чување C Ontainers,Шпагети Тестенини C Ontainers,Тестенини Складирање Кутија,Житни Канистер,Закуски Шеќер Храна Запечатени Тегла Чување На Кути?

3 Еез Кујна Херметички Храна Чување C Ontainers,Шпагети Тестенини C Ontainers,Тестенини Складирање Кутија,Житни

DEN 719.76

Износ
Во продавницата.

Идеални за складирање на тестенини, тестенини и додатоци.Чувајте ги вашите тестенини суви и свежи подолго време со оваа кутија. 10.5 * 28.6 cm.Посебен капак, овозможува контролирана фрлаат и мерење, мала дупка за 1 лице, големи за 2 лица.Материјал : Храна Одделение PP, Боја : Транспарентна, Јасно дизајн, па можете да видите како многу тестенини е лево.Кујна Херметички Храна Садовите за Складирање, Житни Контејнери, од Жита Фармацевт, Пластични Закуски Шеќер Храна Запечатени Тегла Чување на Кутии Организатор,Провизии Простор за Заштеда на енергија Канистри,Жито Орев Ориз Складирање Кутија Tank100% сосема нов висок quality Color : Transparent10.5 * 28.6 cm Material : храна одделение PPCans тело печатени со штиклирање знаци, да ви помогне да се сфати количина на храна останатите износ.Три спецификации за вашиот избор за да ги задоволат вашите потреби за различни капацитети.Капакот е мило што одговара поблиску до дното за да може да орган,тегли наредени за лесно.Answer : ___________________________ Note : 1.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.2.ве молиме овозможи 1-3 СМ разликува поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.Пакетот вклучува : 3 еез* Храна Container Specifications : Пластични Кујна Храна Житни Зрна Грав Ориз Складирање Кутија Кутија Кутија Случаи Hot Notes : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 0.5-1cm грешка, поради прирачник за мерење.Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите