.

.

RETYOVE Едноставна Мулти-Ниво Чевли Багажник,Тешки Дома Ходникот Метал Чевли Рек Складирање Организатор,Слободни Стои Чевли Полица за Entryway Црна 3

RETYOVE Едноставна Мулти-Ниво Чевли Багажник,Тешки Дома Ходникот Метал Чевли Рек Складирање Организатор,Слободни

DEN 2567.76

Износ
Во продавницата.

-Ве молиме да се соберат на чевли рек трпеливо според прирачникот.Можете исто така да се стави оваа чевли кабинет во канцеларија, итн.●Место тоа во близина на вратата за чување на валкани и влажна чевли и чувајте го чисти подот.-Можете да се носат ракавици за време на процесот на инсталација за да се олесни инсталацијата на тешкотии и да се избегнат можните повреди.DIY во зависност од вашите потреби, можете да ги отстраните еден слој за да ги зачувувате чизми и високи потпетици.Оваа решетката може да се пофали доволно организирано складирање на вашиот стилски потпетици, чизми и патики.●Производ Параметар : -Боја : Златна, Црна-Метал Материјал : железо-Ниво : 3 Ниво,Ниво 4,5 Ниво-Големина : 3 " Тиер 70*30*60см;4 Ниво- 70*30*80см;5 Нивоа-70*30*10cm●Пакет Содржина : -1x Shoe рек●Забелешка : -за Да спречите случајно гребнатини, ве молиме носете ракавици кога инсталирање на чевли решетката.●Обидете се да се стави на чевли на долниот слој да се направи чевли рек постабилна. 【Лесно да се грижи】Безопасни, издржлив материјал.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите