.

.

ADATA HD710 Про 2TB-USB 3.1 IP68 Водоотпорен/Shockproof/Dustproof Ruggedized Надворешен Хард Диск, Црна и бела (AHD710P-2TU31-CBK)

ADATA HD710 Про 2TB-USB 3.1 IP68 Водоотпорен/Shockproof/Dustproof Ruggedized Надворешен Хард Диск, Црна и бела

DEN 1439.76

Износ
Во продавницата.

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа новиот сингл-диск надворешни хард дискови на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад. .USB 3.1 Интерфејс кој работи со КОМПЈУТЕР, Mac, Linux.IP68 Водоотпорен, тестирани за 60 минути во 2 метри вода.IP68 Воено-Одделение Shockproof МИЛИ-STD-810 G 516.6. IP6 X Dustproof. 3 Годишна Гаранција.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите