.

.

MaoTopCom Топлина Менгеме Светилка Држачи за Влекачи, 75W УВА UVB широк Спектар Греење Сијалица & Кратки Прилагодливи Фреквенција Светилка Носителот Стојат(Црна)

MaoTopCom Топлина Менгеме Светилка Држачи за Влекачи, 75W УВА UVB широк Спектар Греење Сијалица & Кратки Прилагодливи

DEN 407.76

Износ
Во продавницата.

◀ Професионална Топлина Светилка : Обезбеди најсоодветен сончевата светлина за влекачи, одржување на температурата.Помогне на домашни миленици расте здрава, го подобруваат апсорпцијата на калциум, спречување на калциум, недостаток, мека оклопи, ногата слабост и други симптоми. ◀ Лесно да се Одржи : Виси дупка и се стега дизајн, можете да клип на или висат до тоа. 360 степени Прилагодливи Топлина Светилки Носителот Стои со клип дизајн кој со силна стабилност. ◀ Ajustable Светилка Stand : Независно Ротирање Префрлување, може слободно да ја прилагодите светлината и температурата на светилка.Менгеме приклучок може да се користи со сијалица, грејач, УВ ламбата и спрејот, инфрацрвена emitter итн. ◀ Совети : растојанието помеѓу светилка и домашно милениче треба да биде повеќе од 20 cm, и тоа е подобро да се користи повеќе од 4 часа дневно. ◀ Гаранција за Квалитет : MD Осветлување ви нуди 100% сосема НОВИ производи.Имате било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас.Mao Top Com УВА+UVB3.0 Краток сончевата Светлина Светилка Спецификации : База : E26/E27 Напон : 110 V Сијалицата Моќност : 75w Светилка Носителот на Моќ : .

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите