.

.

BeylaNH - 50yards/многу 10мм 24 Бои Herringbone/Twill Памук Лента/Памук Webbing/пристрасност Обврзувачки Лента/DIY Памук Лента Боја - Памук Twill Лента

BeylaNH - 50yards/многу 10мм 24 Бои Herringbone/Twill Памук Лента/Памук Webbing/пристрасност Обврзувачки Лента/DIY

DEN 503.76

Износ
Во продавницата.

100% Сосема нов и Висок квалитет.DIY 100% Памук Лента,одлична за занаети и отворено проекти.Повеќенаменски Дома Текстил,Чанти,Облека.Webbing Еко-Пријателски Еластична.Памук twill лента : Подарок пакување лента,направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси, фестивал партија декорација,итн.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите