.

.

РЕКЛАМИ На Smart Рерна Цврстина, Моделирање ПВЦ База, Топла и Ладна 31 x 18.5 x 3 cm

РЕКЛАМИ На Smart Рерна Цврстина, Моделирање ПВЦ База, Топла и Ладна 31 x 18.5 x 3 cm

DEN 767.04

Износ
Во продавницата.

Рерната цврстина крајот моделирање глина. 45 различни бои.Без додадени бои.Совршен Mischbarkeit.Идеален конзистентност.Smart е ПВЦ врз основа печка се пече моделирање глина што со нивната боја интензитет, спектар на бои и квалитет.На моделирање глина се валкани рацете не може да се отвори и е погоден за широк спектар на projects.By Мешаат различни бои може да биде лесно да се создаде различни варијации на бои.Благодарение на посебна форма го прави паметен директно во моделирање глина валани машина направени база.На моделирање глина може да биде 130 °C во рок од триесет минути Лекување во рерна.Да заврши, може да биде отпуштен од работа детали Флексибилни за да се комплимент и повторно во рерна.Smart е достапна во избор на различни модерни бои, да се комбинираат.Ова ќе ви даде 12 x 28, 5 g во различни бои.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите