.

.

Автомобил Покритие Компатибилен со Ford Експедицијата Кралот Ранчот 2021, Сите Временски Заштита Водоотпорен Покрие со Windproof Ремени/Рефлексивни Ленти Прашина Снег До?

Автомобил Покритие Компатибилен со Ford Експедицијата Кралот Ранчот 2021, Сите Временски Заштита Водоотпорен

DEN 3854.88

Износ
Во продавницата.

На водоотпорна автомобил покритие може да обезбеди правец на вода и прашина сонцето снег град остава птичјиот измет песок и нула заштита за вашиот автомобил во пролет, лето, есен и зима.Огледало џебови направи автомобил покритие повеќе погодна.Ви благодариме однапред. 【СИТЕ-СЕЗОНА ВРЕМЕНСКИ ЗАШТИТА】Кога вашиот автомобил е паркиран, за долго време, ви треба автомобил покритие да се решат некои проблеми.Еден слој автомобил покритие со сребрена облога на внатрешноста и може да се користи на двете страни.На дише автомобил церада може да им помогне на дисипација на топлина за да се задржи вашиот автомобил кул.Густата автомобил покритие наредени со PP памук, и мек материјал не ќе гребење на боја слој.【ДИМЕНЗИЈА И ПАКЕТ】Целосна Надворешноста Автомобил Покритие компатибилен со Ford Експедицијата Кралот Ранчот 2021.Пакетот вклучува : 1 Автомобил покритие, 1 Складирање торба.【ПРОИЗВОДИ КАРАКТЕРИСТИКИ】Материјал : Оксфорд fabric Dimension : автомобил покритие компатибилен со Ford Експедицијата Кралот Ранчот 2021, ве молиме потврдете модел пред да го купат cover Color : Црна, Сребрена, Blue Application прилики : автомобил покритие е многу погодна за внатрешна и надворешна цела сезона времето користете【ПАКЕТ СОДРЖИ】1 Автомобил Cover1 Складирање Торба, ви овозможува лесно да ги зачувате вашите покрие кога не се користи, лесно да се носат околу【ТОПЛО ПОТСЕТНИК】Поради разликата во компјутерите на екранот или осветлување, бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики【УСЛУГА】Ако имате било какви прашања во врска со автомобил покритие, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.На количка за автомобил покритие е како мобилен автомобил гаража за да се осигура дека можете лесно може да се користат за да се заштити вашиот автомобил, без разлика дали дома или во движење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите