.

.

WDIRARA Деца Момче е Секојдневен Маскирани Долг Ракав Sweatshirt Pullovers Качулка Блузи

WDIRARA Деца Момче е Секојдневен Маскирани Долг Ракав Sweatshirt Pullovers Качулка Блузи

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Мека Ткаенина.Се повлече На затворање.Карактеристики : маскирани, долг ракав, капка рамо, секојдневен sweatshirt.Ткаенина нема водат,но тоа е мека и удобна.Погоден за различни прилика, годишнина, забава облека, банкет, playwear.Биста Големина : (2 Y) 26.2 инчен; (3 Y) 27.4 инчен; (4 Y) 28.5 инчи; (5 Y) 30.1 инчен; (6 Y) 31.7 инч.Ве молиме погледнете го големина мерење во последна точка сликата пред да нарачате.Големина на Табела : 2 Y : Рамо : 11.3", Биста : 26", Должина : 14.2", Ракав Должина : 10.6", /3 Y : Рамо : 11.7", Биста : 27.2", Должина : 15", Ракав Должина : 11.4", /4 Y : Рамо : 12.2", Биста : 28.3", Должина : 15.7", Ракав Должина : 12.2", /5 Y : Рамо : 12.7", Биста : 29.9", Должина : 16.5", Ракав Должина : 13.2", /6 Y : Рамо : 13.1", Биста : 31.5", Должина : 17.3", Ракав Должина : 14.2", /7 Y : Рамо : 13.6", Биста : 33.1", Должина : 18.1", Ракав Должина : 15.2.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите