.

.

Трансферот и Кука во Собата, Масло Отстранување Алатки Заптивка ги Собереш Куки Прецизно Отстранување Алатки за Работилници за Фабрики за Поправка за Монтажа

Трансферот и Кука во Собата, Масло Отстранување Алатки Заптивка ги Собереш Куки Прецизно Отстранување Алатки

DEN 1507.20

Износ
Во продавницата.

Направи одлични челик, има голема цврстина и отпорност на абење, не е лесно да се деформира по долгорочна употреба.Комплет содржи 4 видови на куки, која може да се користи за да се повлече клипови, петелки, масло, фоки, дихтунзи и други мали делови.Овие screwdrivers се и брус‑бесплатно од надвор, со исклучителна пред крајот, брз операција и не се повреди.Не се лизга пластична рачка обезбедува удобен зафат и прецизна контрола, помагајќи да се изврши прецизна работа ефикасно.Многу погодни за употреба во домовите, работилници, фабрики и др., погоден за монтажа, поправка или демонтирање мали делови.Функција : 1. Комплет содржи 4 видови на куки, која може да се користи за да се повлече клипови, петелки, масло, фоки, дихтунзи и други мали делови.2. Не се лизга пластична рачка обезбедува удобен зафат и прецизна контрола, помагајќи да се изврши прецизна работа ефикасно.3. Направи одлични челик, има голема цврстина и отпорност на абење, не е лесно да се деформира по долгорочна употреба.4. Овие screwdrivers се и брус‑бесплатно од надвор, со исклучителна пред крајот, брз операција и не се повреди.5. Многу погодни за употреба во домовите, работилници, фабрики и др., погоден за монтажа, поправка или демонтирање мали делови.Спецификација : Предмет Тип : ги Собереш и Кука Set Material : Челик и plastic Quantity : 4pcs Color : Зелена Пакет Листата : 4 x Screwdrivers.

Параметрите на производот

Item Type:
Pick and Hook Set
Material:
Steel and plastic
Quantity:
4pcs
Color:
Green
Package List:
4 x Screwdrivers :

Им се допаѓа и на купувачите