.

.

2 Килограми-Неонски Портокалова Боја На Гума Слој Мртви Удар Со Чекан

2 Килограми-Неонски Портокалова Боја На Гума Слој Мртви Удар Со Чекан

DEN 405.60

Износ
Во продавницата.

Тип : Мртов Удар Со Чекан Раководителот/Лицето.Материјал : Пластични Боја : Портокал.Мртвите Удар со Чекан 2 Килограми-Неонски Портокалова Боја на Гума Слој Димензија : 13-1/2 во L x 2 во W x 2 H *Груба Проценка* Тежина : 2 Килограми *Груба Проценка* Изработени Од Гума Слој за Да се намали Враќа Светла Боја за Лесно Да се Лоцира Во Вашата Работилница Не-Marring И Не-Предизвика Мека Лице.Должина : 13-1/2 Инчен Глава : 2 Инчен x 2 Инчен *Груба Проценка* Количина : 1 Светлина Објект.Бренд од IM ВЕРА.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите